معرفي خدمات رفاهي و اجتماعي :

خدمات رفاهي و اجتماعي شركت ملي نفت ايران به عنوان يكي از واحدهاي پشتيباني توليد در راستاي ارائه خدمات رفاهي و اجتماعي به كاركنان ارزشمند صنعت عظيم نفت و خانواده گرانقدرشان فعاليت مينمايد. تلاش در جهت بهبود مستمر، حركت به سمت تعالي سازمان و استفاده بهينه از امكانات و خدمات مجموعه هاي ورزشي و آموزشي مستقر در تهران و شهرستان ها در راستاي طرح تكريم ارباب رجوع از الويت هاي اين واحد بوده و با بيش از 000،144 نفر عضو در حال سرويس دهي به چهار شركت اصلي و صندوق بازنشستگي كاركنان صنعت نفت مي باشد .

خدمات رفاهي و اجتماعي شركت ملي نفت ايران متشكل از مجموعه هاي ورزشي و آموزشي در سطح تهران و شهرستان ها، رستوران هاي ادارات مركزي و حوزه هاي ستادي بوده كه عمده آنها به صورت مختصر و مفيد معرفي مي گردد :

الف- مجموعه ورزشي و آموزشي شماره يك (سيدخندان) در قسمت شرق شهر تهران ايجاد شده است. اين مجموعه داراي امكاناتي از قبيل سالن استخر، سونا و جكوزي، بدنسازي، سالن ورزشي چند منظوره، سالن سينما و تجهيزات صوتي تصويري حرفه اي، سالن هاي رستوران و فست فود، پارك بازي كودكان و خانه فرهنگ و ... ميباشد .

ب- مجموعه ورزشي و آموزشي شماره دو (ستارخان) در قسمت غرب تهران و منطقه طرشت واقع شده است. اين مجموعه داراي امكاناتي از قبيل سالن استخر، سونا و جكوزي، بدنسازي، سالن رستوران و همچنين سالن هايي براي برگزاري مراسم مختلف، سالن ورزشي چند منظوره، فست فود، پارك بازي كودكان، خانه فرهنگ ، مهمانسراها و ... ميباشد و در حال سرويس دهي به عموم همكاران محترم بوده و به دليل فضاهاي مناسب ايجاد شده بخش عمده اي از مراسمات، مجالس (عقد و عروسي، جشن هاي خانوادگي، تولد، مراسم ختم، وليمه و ... ) در اين مجموعه         برگزار مي گردد .

ج- مجموعه ورزشي و آموزشي شماره سه در منطقه الهيه تهران داراي امكاناتي از قبيل سالن رستوران و فست فود، پارك بازي كودكان، آلاچيق، خانه فرهنگ و ... بوده و علاوه بر سرويس دهي به عموم همكاران محترم جهت برگزاری مراسم اداری، عروسی و میهمانی خصوصی و ... آمادگی دارد .

د- مجموعه ورزشي و آموزش شيراز در منطقه خاكشناسي شهر شيراز واقع شده است. سالن رستوران، خانه فرهنگ، استخر روباز و پارك بازي كودكان و ... از جمله امكانات اين مجموعه مي باشد .

ه- مجموعه ورزشي و آموزشي آبعلي با مساحت تقريبي 47 هكتار در دامنه شرقي رشته كوه البرز در حومه شمال شرق استان تهران با هدف ارائه خدمات رفاهي، فرهنگي، آموزشي و ورزشي به كاركنان محترم صنعت نفت و خانواده گرانقدرشان ايجاد شده است. موقعيت جغرافيايي (قرارگرفتن در ارتفاع 2400 متر از دريا) و شرايط آب و هوايي (تابستان معتدل و زمستان سرد كوهستاني) شرايط را براي استفاده از طبيعت و ورزش مفرح اسكي به گونه مطلوب براي كاركنان صنعت نفت و خانواده هاي محترمشان فراهم آورده است. اين مجموعه داراي امكاناتي از قبيل هتل، ويلاها، سالن ورزشي چند منظوره، سالن هاي رستوران و چايخانه، تله كابين، تله اسكي، سالن استخر سرپوشیده، سونا و جكوزي، بدنسازي، پارك طبيعي و جاده سلامت، پيست اسكيت و دوچرخه سواري، اردوگاه دانش آموزان، درياچه، نمازخانه و فروشگاه ميباشد .

و- مجموعه ورزشي و آموزشي مشهد در منطقه كوهسنگي شهر مقدس مشهد واقع شده است كه با توجه به محدوديت امكانات در اين مجموعه به كاركنان مستقر در اين شهر و همچنين كاركنان عزيز صنعت نفت كه از سرتاسر ايران براي زيارت امام رضا(ع) به شهر مقدس مشهد تشريف ميآورند سرويس غذا ارائه مينمايد .

ز- مرکز همایش های تخصصی قیطریه در منطقه قیطریه دارای رستوران های مجهز و شیک، سالن های کنفرانس متعدد مجهز به سیستم های پیشرفته صوتی و تصویری، سالن سینما جهت برگزاری همایش تخصصی درون سازمان و برون سازمان می باشد .

ح- رستوران هاي ادارات مركزي : رستوران هاي اداري به منظور تهيه غذاي نيمروزي پرسنل محترم در حال فعاليت مي باشند كه در كنار آن انجام بخشي از تشريفات و پذيرايي هاي اداري را در ساختمان هاي مركزي برعهده دارند .

رستوران هاي اداري شامل :

رستوران ساختمان مركزي قديم       
رستوران ساختمان مركزي سوم        
رستوران ساختمان مركزي ششم      
رستوران ساختمان مركزي هشتم      
رستوران ساختمان هما       
رستوران ساختمان تندگويان

 

ط- امور هماهنگي مجموعه ها :

كليه خدمات و امكانات رفاهي، ورزشي و آموزشي فوق از طريق مكانيزم هاي تعريف شده و براساس قوانين و مصوبات تصويب شده در اختيار همكاران و واجدين شرايط استفاده از خدمات قرار مي گيرند كه شامل استفاده از خدمات به صورت روزانه و يا انعقاد قرارداد هاي متفاوت با عناوين مختلف است :

ط-1 - در خصوص انعقاد قرارداد ها و برگزاري مراسمات، سمينار ها، جلسات و ... با عناوين مختلف :  
درخواست هاي مختلف بررسي شده و ثبت نام ها از طريق فرآيند هاي تعريف شده صورت مي پذيرد و روزهاي مورد نظر كه به طور معمول در بازه هاي 6 ماهه اول و دوم سال انتخاب مي شود با توجه به قوانين، احراز شرايط، اولويت‌هاي تعريف شده و قرعه كشي در اختيار متقاضيان محترم قرار مي گيرد .       
كليه فرايند ها در سامانه هاي مربوطه ثبت و ضبط شده و هماهنگي ها و اقدامات لازم در خصوص شرح خدمات درخواستي، چگونگي اجرا، نوع پذيرايي، تشريفات، تجهيزات مورد درخواست، زمان و مكان مناسب و به طور جامع كليه موضوعات مرتبط با قرارداد ها و برگزاري آن از طريق ستاد امور هماهنگي انجام مي پذيرد .   

ط-2- رزرواسيون مجموعه هاي ورزشي و آموزشي :

مجموعه هاي ورزشي و آموزشي در تمامي روزهاي هفته به جز روزهاي شنبه (روز تعطيل) درحال سرويس دهي به پرسنل خدوم و بازنشستگان عزيز چهار شركت اصلي، وزارت نفت و واجدين شرايط استفاده از خدمات مي باشند.              
و از جمله وظايف واحد رزرواسيون مي توان به آماده سازی سیستم رزرواسیون گویا جهت رزرو، پاسخگويي تلفني، بروزرساني اطلاعات پرسنل، ارتقا و به روز رساني سيستم رزرواسيون، پشتيباني كاربران مجموعه ها در سطح تهران، آبعلي، مشهد و شيراز، بررسی وضعیت سرورها و بستر شبکه تنظیم ساعت و پیامهای سیستم و ... اشاره نمود.  
در ضمن تلفن گويا با شماره تلفن 61622400 و وبسايت رزرواسيون همه روزه از ساعت 8:30 الي 16 دردسترس افراد ميباشد.

ط-3- صدور كارت هاي هوشمند عضويت مجموعه ها : 

 در حال حاظر كارت عضويت تمامي مجموعه ها به صورت يكپارچه و الكترونيك ضمن تكميل فرم ها ي احراز و دريافت مدارك و مستندات لازم مالي و اداري طي فرآيند هاي تعريف شده صورت مي پذيرد .

ط-4- كنترل كيفيت (نظارت بر حسن انجام كار) :       
در خاتمه تمامي فرآيند ها و خدمات ارائه شده توسط كار گروه نظارت بر حسن انجام كار رصد شده و مورد بازديد هاي دوره اي و لحظه اي قرار مي گيرند، در كنار آن كليه نظرسنجي ها (كه به صورت منظم در كليه مجموعه ها به    شكل هاي مختلف انجام شده و به صورت ماهيانه و ساليانه آناليز هاي لازم در خصوص آنها صورت مي گيرد) و ارتباطات مستقيم با ميهمانان منجر به تهيه گزارشات كاربردي و مديريتي شده، كه به صورت مستقيم در اختيار حوزه رياست قرار مي گيرد تا تذكرات و تصميمات پيشگيرانه لازم اتخاذ شود . 

ارتباط با ما :

آدرس: تقاطع خيابان طالقاني و حافظ، نبش خيابان رودسر، ساختمان مركزي چهارم نفت، طبقه اول اتاق 2/215
 

تلفن تماس :

خدمات رفاهي و اجتماعي : 88941556

امور هماهنگي :   84185049  

 


گروه دورانV6.1.4.0