سه‌شنبه, 11 مهر 1402
  • ساعت : ۱۴:۱۶
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ 
  • کد خبر : ۲۰۰۰۰۰۸۸۲۵
پشتیبانی گسترده شركت ملی نفت ایران از حماسه اربعین حسینی

پشتیبانی گسترده شركت ملی نفت ایران از حماسه اربعین حسینی

شرکت ملی نفت ایران در کنار انجام فعالیت های تولیدی، توسعه ای و عملیاتی خود امسال نیز با هدف خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی و موکب داران با برنامه ریزی گسترده و منسجم زیر ساخت های لازم را برای پشتیبانی از این پیاده روی عظیم بین المللی فراهم کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، پیاده روی اربعین و حضور میلیونی آحاد مردم از نقاط مختلف جهان در کربلا و نجف از برکات انقلاب اسلامی ایران و تاریخ معاصر محسوب می شود که مملو از عشق و معرفت الهی است. پشتیبانی از پیاده روی اربعین حسینی نیز از جمله اقدام های شرکت ملی نفت ایران است که همه ساله و به‌ منظور عمل به مسئولیت‌های اجتماعی به‌ صورت گسترده و با بسیج همه امکانات موجود در حوزه جنوب و غرب کشور اجرایی می‌شود.

در پیاده روی اربعین ۱۴۰۲، شرکت نفت و گاز غرب با راه‌اندازی موکب حضرت سیدالشهدا (ع) در پایانه مرزی خسروی پذیرای زوار کربلای معلی است. همچنین شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، شرکت نفت و گاز اروندان و ملی حفاری با تشکیل قرارگاه در مرزهای شملچه و چذابه در حال انجام خدمت رسانی هستند.

براساس این گزارش، شرکت های نفتی مستقر در جنوب با گسیل بیش از ۵۰۰ دستگاه خودرو سنگین و سبک از جمله تانکرهای آب‌رسانی، بالابرنده، کشنده و تریلر، خودروهای راهداری، اتوبوس، ون و مینی‌بوس و خودروهای سواری در دو مرز چذابه و شلمچه به ارائه خدمات می‌پردازند‌.

همکاران و بسیجیان مرکز بسیج شهید تندگویان (وزارت نفت – جنوب) و پایگاه های مقاومت بسیج شرکت های نام برده با وجود گرمای طاقت فرسای جنوب، با عشق و دلدادگی در حال خدمات رسانی هستند.

ستاد اربعین شرکت ملی نفت ایران با ارسال بیش از ۶۰ کانکس، توزیع روزانه غذا، انواع نوشیدنی و برپایی دو استراحتگاه ویژه آقایان و بانوان، تقویت زیرساخت‌های پایانه شلمچه، تسطیح اراضی برای استقرار مواکب، بهسازی پارکینگ‌ها، آب‌رسانی به مواکب، جابه‌جایی کانکس‌ها و فعالیت‌های مختلف پشتیبانی و لجستیکی در حال انجام خدمت‌رسانی به زائرین پیاده روی اربعین حسینی است و تا پایان این مراسم به‌ کار خود ادامه خواهند داد.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    V6.1.4.0