پنجشنبه 27 مرداد 1401   03:54:05
شنبه 23 اسفند 1399
معرفي خدمات رفاهي و اجتماعي :

خدمات رفاهي و اجتماعي شركت ملي نفت ايران به عنوان يكي از واحدهاي پشتيباني توليد در راستاي ارائه خدمات رفاهي و اجتماعي به كاركنان ارزشمند صنعت عظيم نفت و خانواده گرانقدرشان فعاليت مينمايد. تلاش در جهت بهبود مستمر، حركت به سمت تعالي سازمان و استفاده بهينه از امكانات و خدمات مجموعه هاي ورزشي و آموزشي مستقر در تهران و شهرستانها در راستاي طرح تكريم ارباب رجوع از الويت هاي اين واحد بوده و با بيش از 000ر144 نفر عضو در حال سرويس دهي به چهار شركت اصلي و صندوق بازنشستگي كاركنان صنعت نفت مي باشد .

خدمات رفاهي و اجتماعي شركت ملي نفت ايران متشكل از مجموعه هاي ورزشي و آموزشي در سطح تهران و شهرستان ها، رستوران هاي ادارات مركزي و حوزه هاي ستادي بوده كه عمده آنها به صورت مختصر و مفيد معرفي مي گردد:

الف- مجموعه ورزشي و آموزشي شماره يك (سيدخندان) در قسمت شرق شهرستان تهران ايجاد شده است. اين مجموعه داراي امكاناتي از قبيل سالن استخر، سونا و جكوزي، بدنسازي، سالن ورزشي چند منظوره ، سالن سينما و تجهيزات صوتي تصويري حرفه اي، سالنهاي رستوران و فست فود، پارك بازي كودكان و خانه فرهنگ و ... ميباشد .

ب- مجموعه  ورزشي و آموزشي شماره دو (ستارخان) در قسمت غرب تهران و منطقه طرشت واقع شده است. اين مجموعه داراي امكاناتي از قبيل سالن استخر، سونا و جكوزي، بدنسازي، سالن رستوران و همچنين سالنهايي براي برگزاري مراسم مختلف، سالن ورزشي چند منظوره، فست فود، پارك بازي كودكان، خانه فرهنگ ، مهمانسراها و ... ميباشد. و  در حال سرويس دهي به عموم همكاران محترم بوده و به دليل فضاهاي مناسب ايجاد شده بخش عمده اي از مراسمات ، مجالس ( عقد و عروسي ، جشن هاي خانوادگي ، تولد ، مراسم ختم ، وليمه و ... ) در اين مجتمع برگزار مي گردد

ج-مجموعه ورزشي و آموزشي شماره سه در منطقه الهيه تهران داراي امكاناتي از قبيل سالن رستوران و فست فود، پارك بازي كودكان، آلاچيق ، خانه فرهنگ و ...بوده و علاوه بر سرويس دهي به عموم همكاران محترم ميزبان كليه مراسمات اداري مي باشد .

چ- مجموعه ورزشي و آموزش شيراز در منطقه خاكشناسي شهر شيراز واقع شده است. سالن رستوران، خانه فرهنگ, استخر روباز و پارك بازي كودكان و ... از جمله امكانات اين مجموعه مي باشد كه در سال جاري احداث فضاهاي سبز و تفرجگاهي، ساخت و راه اندازي دو عدد آبنماي بزرگ و ... به امكانات اين مجموعه اضافه گرديد.

ح- مجموعه ورزشي و آموزشي آبعلي با مساحت تقريبي 47 هكتار در دامنه شرقي رشته كوه البرز در حومه شمال شرق استان تهران با هدف ارائه خدمات رفاهي، فرهنگي ، آموزشي و ورزشي به كاركنان محترم صنعت نفت و خانواده گرانقدرشان ايجاد شده است. موقعيت جغرافيايي (قرارگرفتن در ارتفاع 2400 متر از دريا) و شرايط آب و هوايي ( تابستان معتدل و زمستان سرد كوهستاني) شرايط را براي استفاده از طبيعت و ورزش مفرح اسكي به گونه مطلوب براي كاركنان صنعت نفت و خانواده هاي محترمشان فراهم آورده است. اين مجموعه داراي امكاناتي از قبيل ويلاها، سالن ورزشي چند منظوره، سالنهاي رستوران و چايخانه، تله كابين، تله اسكي، سالن استخر، سونا و جكوزي، بدنسازي ، پارك طبيعي و جاده سلامت، پيست اسكيت و دوچرخه سواري، درياچه، نمازخانه و فروشگاه ميباشد.

د-مجموعه ورزشي و آموزشي مشهد در منطقه كوهسنگي شهر مقدس مشهد واقع شده است كه با توجه به محدوديت امكانات در اين مجموعه به كاركنان مستقر در اين شهر و همچنين كاركنان عزيز صنعت نفت كه از سرتاسر ايران براي زيارت امام رضا(ع) به شهر مقدس مشهد تشريف مي‎آورند سرويس غذا ارائه مي‎نمايد.

ذ- رستوران هاي ادارات مركزي :رستوران هاي اداري به منظور تهيه غذاي نيمروزي پرسنل محترم در حال فعاليت مي باشند كه در كنار آن انجام بخشي از تشريفات و پذيرايي هاي اداري را در ساختمان هاي مركزي برعهده دارند .

رستوران هاي اداري شامل  :

 
  • رستوران ساختمان مركزي قديم
  • رستوران ساختمان مركزي سوم
  • رستوران ساختمان مركزي ششم
  • رستوران ساختمان مركزي هشتم
  • رستوران ساختمان هما
  • رستوران ساختمان تندگويان
و- امور هماهنگي مجموعه ها :  

كليه خدمات و امكانات رفاهي، ورزشي و آموزشي فوق از طريق مكانيزم هاي تعريف شده و براساس قوانين و مصوبات تصويب شده در اختيار همكاران و واجدين شرايط استفاده از خدمات قرار ميگيرند كه شامل استفاده از خدمات به صورت روزانه و يا انعقاد قراردادهاي متفاوت با عناوين مختلف است :

و-1 - در خصوص انعقاد قرارداد ها و برگزاري مراسمات ، سمينار ها ، جلسات و ... با عناوين مختلف:
درخواست هاي مختلف بررسي شده و ثبت نام ها از طريق فرايند هاي تعريف شده صورت مي پذيرد و  روزهاي مورد نظر كه به طور معمول در بازه هاي 6 ماهه اول و دوم سال انتخاب مي شود ، با توجه به قوانين ، احراز شرايط ، اولويت هاي تعريف شده و قرعه كشي در اختيار متقاضيان محترم قرار مي گيرد .
كليه فرايند ها در سامانه هاي مربوطه ثبت و ضبط شده و هماهنگي ها و اقدامات لازم در خصوص شرح خدمات درخواستي ، چگونگي اجرا ، نوع پذيرايي ، تشريفات ، تجهيزات مورد درخواست ، زمان و مكان مناسب و به طور جامع كليه موضوعات مرتبط با قرارداد ها و برگزاري آن از طريق ستاد امور هماهنگي انجام مي پذيرد .

و-2- رزرواسيون مجموعه هاي ورزشي و آموزشي : مجموعه هاي ورزشي و آموزشي در تمامي روزهاي هفته به جز روزهاي شنبه (روزتعطيل) درحال سرويسدهي به پرسنل خدوم و بازنشستگان عزيز چهار شركت اصلي،وزارت نفت و واجدين شرايط استفاده از خدمات ميباشند .
و از جمله وظايف واحد رزرواسيون  مي توان به آماده سازی سیستم رزرواسیون جهت رزرو ، پاسخگويي تلفني،  بروز رساني اطلاعات پرسنل، ارتقا و به روز رساني سيستم رزرواسيون،  پشتيباني كاربران مجموعه ها در سطح تهران، آبعلي، مشهد و شيراز، بررسی وضعیت سرورها و بستر شبکه تنظیم ساعت و پیامهای سیستم و ... اشاره نمود .
در ضمن تلفن گويا با شماره تلفن 61622400 و وبسايت رزرواسيون همه روزه از ساعت 8:30 الي 16 دردسترس افراد ميباشد،

و-3- صدور كارتهاي هوشمند عضويت مجموعه ها:  در حال حاظر كارت عضويت تمامي مجموعه ها به صورت يكپارچه و الكترونيك ضمن تكميل فرمها ي احراز و دريافت مدارك و مستندات لازم مالي و اداري طي فرايندهاي تعريف شده صورت ميپذيرد.

و-4- كنترل كيفيت ( نظارت بر حسن انجام كار ):
در خاتمه تمامي فرايند ها و خدمات ارائه شده توسط كار گروه نظارت بر حسن انجام كار رصد شده و مورد بازديد هاي دوره اي و لحظه اي قرار مي گيرند، در كنار آن كليه نظر سنجي ها ( كه به صورت منظم در كليه مجموعه ها به شكل هاي مختلف انجام شده و به صورت ماهيانه و ساليانه آناليز هاي لازم در خصوص آنها صورت مي گيرد ) و ارتباطات مستقيم با ميهمانان منجربه تهيه گزارشات كاربردي و مديريتي شده ،كه به صورت مستقيم در اختيار حوزه رياست قرار مي گيرد تا تذكرات و تصميمات پيشگيرانه لازم اتخاذ شود .

ارتباط با ما :

 آدرس :  تقاطع خيابان طالقاني و حافظ، نبش خيابان رودسر، ساختمان مركزي چهارم نفت، طبقه اول اتاق 2/215
         تلفن تماس :

خدمات رفاهي و اجتماعي : 88941556

امور هماهنگي :   84185049 

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر