چشم‌پوشی از دستورات نوار دستور
پرش به محتوای اصلی
 اولین گردهمایی مسئولین قرآنی شرکت ملی نفت ایران برگزار شد

اولین گردهمایی مسئولین قرآنی شرکت ملی نفت ایران برگزار شد

اولین گردهمایی مسئولین قرآنی شرکت ملی نفت ایران برگزار شد

اولین گردهمایی مسئولین قرآنی شرکت ملی نفت ایران صبح روز سه شنبه مورخ 16/6/95 در محل سالن همایش های ساختمان مرکزی هشتم شرکت ملی نفت ایران برگزار گردید. این جلسه با تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید آغاز و سپس حجه الاسلام و المسلمین میریحیی، مسئول دارالقرآن کریم بیاناتی در خصوص توفیق خدمت به قرآن کریم ارائه نمودند و در ادامه موضوع آموزش و مسابقات قرآن و مباحثی در این خصوص طرح گردید.

ایشان ضمن تقدیر از مسئولان قرآنی و برگزار کنندگان مسابقات قرآن در مرحله مقدماتی به نقاط ضعف و قوت آن اشاره نموده،  ابراز امیدواری کردند که مسئولین با بررسی عملکرد در سال های آتی از توانایی بالاتری برخوردار شوند.

یکی دیگر از سخنرانان این جلسه جناب آقای رنجی دبیر ستاد اقامه نماز شرکت ملی نفت ایران نیز به ارائه بیاناتی در خصوص سیاستهای ساختاری ، بودجه و آموزش برای کارکنان و خانواده های ایشان پرداخته و در پایان موفقیت همگان را در تمامی مراحل زندگی از خداوند منان خواستار شدند.

در ادامه نیز جناب آقای عباسیان، معاون مدیر توسعه منابع انسانی در امور اداری به ترویج فرهنگ قرآن و بکارگیری ارزشهای قرآنی در تفکر انسانی اشاره و در خصوص اشاعه دید مردمی و غیرسازمانی این فضائل ارزشی توسط دست اندرکاران این حوزه نکاتی را ارائه نمودند.

این جلسه با بررسی برنامه ها، فعالیت های قرآنی و مشارکت مسئولین قرآنی شرکت ملی نفت ایران در جهت ارتقاء سطح کمی و کیفی کارکنان و خانواده ایشان به پایان رسید.

2.jpg
 
3.jpg
 
4.jpg