چشم‌پوشی از دستورات نوار دستور
پرش به محتوای اصلی

پورتال مديريت توسعه منابع انساني

:

اخبار: مدیر منابع انسانی شركت ملی نفت ایران تاکید کرد:

 مدیر منابع انسانی شركت ملی نفت ایران تاکید کرد:

ضرورت گفت‎‏وگوی رو در رو برای شناسایی و پیگیری مسایل کارکنان عملیاتی

مدیر منابع انسانی شركت ملی نفت ایران در دیدار با كاركنان عملیاتی مارون بر ضرورت گفت‎‏وگوی رو در رو برای شناسایی و پیگیری مسایل کارکنان عملیاتی تاکید کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مدیر منابع انسانی این شرکت با كاركنان مجتمع صنعتی شماره ۴ شركت بهره برداری نفت و گاز مارون دیدار كرد.

ناصر مولایی هدف از انجام این بازدید را آشنایی با مشكلات كاركنان واحدهای عملیاتی شركت مارون در سطوح مختلف از رسمی تا اركان ثالث عنوان كرد و گفت: دشواری كار در حوزه مناطق نفتخیز جنوب با وجود گرمای مفرط و طولانی مدت افزون بر ماهیت سخت و پیچیده فرایند تولید بر هیچ كس پوشیده نیست اما همواره مسائل و مشكلات خاصی در لایه های مختلف منابع انسانی وجود دارد كه تنها با گفتگوی رو در رو و حضور در واحدهای عملیاتی قابل شناسایی و پیگیری است.

وی پس از بازدید و گفتگوی گروهی و شخصی با كاركنان مجموعه صنعتی شماره ۴ مارون اظهار کرد: اقدام های لازم در راستای رفع مشكلات كاركنان اتخاذ خواهد شد چرا كه سرمایه انسانی، ارزشمندترین دارایی شركت ملی نفت ایران است و لازم است با یك اولویت ویژه، نسبت به تامین خواسته های این قشر كوشا، متعهد و متخصص صنعت نفت كشور وارد عمل شد.