چشم‌پوشی از دستورات نوار دستور
پرش به محتوای اصلی
 

دوره آموزشی آشنایی با مدیریت دارایی‎های فیزیکی نفت برگزار شد

دوره آموزشی آشنایی با مدیریت دارایی های فیزیکی ویژه مدیران ارشد شرکت ملی نفت ایران به همت مدیریت آموزش و بهبود منابع انسانی این شرکت برگزار شد.


معاون مدیر منابع انسانی در آموزش و بهبود منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران در گفت و گو با خبرنگار NIOC،‌ از برگزاری هفتمین دوره آموزشی ویژه مدیران ارشد شرکت ملی نفت ایران خبر داد و گفت: در این دوره، افزایش سطح آگاهی مدیران در خصوص مدیریت دارایی های فیزیکی مد نظر بوده است.

محمدرضا فخرایی ادامه داد: در این دوره آموزشی مباحثی همچون آشنایی با انقلاب صنعتی چهارم و اثر آن بر آینده، تعریف مدیریت دارایی های فیزیکی و اهمیت آن، چگونگی کاهش هزینه های عملیاتی و ثابت و افزایش توان تولید و همچنین نحوه اثرگذاری مدیریت دارایی های فیزیکی بر ایمنی و محیط زیست مطرح شد.

وی معرفی مدل های تعالی و استانداردهای مدیریت دارایی های فیزیکی، نقش خط مشی،‌ استراتژی و اهداف در مدیریت دارایی های فیزیکی، چگونگی شکل گیری برنامه های اجرایی از بطن اهداف و استراتژی ها و همچنین شیوه مدیریت فرهنگ سازمان جهت تغییر از حالت منفعلانه به بیش فعالانه را از دیگر بخش های این دوره آموزشی دانست.

به گفته فخرایی، تدریس این دوره آموزشی بر عهده دکتر علی زواشکیانی بوده است که پیش از این برگزاری دوره های آموزشی متعدد، تالیف کتب مربوطه و مدیریت برخی از برترین پروژه های بهینه سازی مدیریت نگهداری و تعمیرات در شرکت های بزرگ دنیا را در کارنامه خود دارد.

بر اساس این گزارش، هفتمین دوره آموزشی ویژه مدیران ارشد شرکت ملی نفت ایران با عنوان دوره آموزشی آشنایی با مدیریت دارایی های فیزیکی صبح روز سه شنبه 25 دیماه در ساختمان مرکزی پنجم شرکت ملی نفت ایران برگزار شد.