اخبار - به همت آموزش مرکزی شرکت ملی نفت ایران
چشم‌پوشی از دستورات نوار دستور
پرش به محتوای اصلی

:

اخبار: به همت آموزش مرکزی شرکت ملی نفت ایران

 به همت آموزش مرکزی شرکت ملی نفت ایران

دوره آموزشی حقوق شهروندی در نظام اداری ویژه مدیران برگزار شد


۱۲:۲۳۱۳۹۶/۱۲/۱۹

به همت آموزش مرکزی شرکت ملی نفت ایران
دوره آموزشی حقوق شهروندی در نظام اداری ویژه مدیران برگزار شد

دوره آموزشی ویژه مدیران شرکت ملی نفت ایران با عنوان حقوق شهروندی در نظام اداری امروز (شنبه ۱۹ اسفند) در ساختمان فارابی دانشگاه صنعتی امیرکبیر با حضور جمعی از مدیران برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی NIOC، علی ستوده، رئیس آموزش مرکزی شرکت ملی نفت ایران در خصوص برگزاری دوره آموزشی حقوق شهروندی گفت: این دوره که در فهرست دوره های فشرده ویژه مدیران در سال ۹۶ است، با عنوان منشور حقوق شهروندی در صنعت نفت و گاز برگزار می شود.
وی با اشاره به اینکه برگزاری این دوره از الزامات ریاست جمهوری برای کلیه وزارت خانه ها است و ما برای اجرای آن از سطح مدیران شروع کردیم، افزود: همزمان با ابلاغ به شرکت ها برای اجرا در سطح کلیه کارکنان، محتوی الکترونیکی این دوره را نیز بر اساس محتوای تایید شده از سوی نهاد ریاست جمهوری تهیه کردیم که قرار است از طریق سامانه آموزش و رویش منابع انسانی صنعت نفت (سامانه آرمان) به صورت مجازی برای همکارانی که فرصت شرکت در این دوره ها را ندارند اجرا شود و آزمون های مرتبط با آن نیز به صورت الکترونیکی از سوی سامانه آرمان برگزار خواهد شد.
ستوده با بیان این که این دوره های آموزشی نه تنها برای کارکنان ستاد شرکت ملی نفت و بلکه برای کارکنان وزارت نفت نیز برگزار می شود، گفت: برگزاری و جضور در این دوره ها جزء مقدمات فرهنگ سازی در زمینه حقوق شهروندی در کشور است و صنعت نفت و گاز به عنوان مهم ترین صنعت کشور در این زمینه باید پیشتاز باشد.
به گزارش NIOC، این دوره، نهمین دوره مدیریتی در سال ۱۳۹۶ برای مدیران ارشد ستاد شرکت ملی نفت و ستاد وزارت نفت بود که ارزبابی ها حاکیست برگزاری دوره رضایتبخش بوده است.

شماره خبر: ۲۴۵۰۶/۸