اخبار - تحلیل وضعیت نیروی انسانی در شرکت ملی نفت...
چشم‌پوشی از دستورات نوار دستور
پرش به محتوای اصلی

:

اخبار: تحلیل وضعیت نیروی انسانی در شرکت ملی نفت ایران

 تحلیل وضعیت نیروی انسانی در شرکت ملی نفت ایران

تحلیل وضعیت نیروی انسانی در شرکت ملی نفت ایران

رئیس تامین نیروی شرکت ملی نفت ایران وضعیت نیروی انسانی شاغل در این شرکت را تشریح کرد.


به گزارش خبرنگار NIOC، طاهره سید مومنی در نشست هم اندیشی مشاوران امور زنان و زنان توانمند با مدیران ارشد شرکت ملی نفت با اشاره به وضعیت نیروی انسانی در این شرکت، گفت: ۸۸ درصد کارکنان شاغل در این شرکت را آقایان و ۱۲ درصد را بانوان تشکیل می دهند که از این میان ۶۰ درصد رسمی، ۳۴ درصد قراردادی مدت موقت، ۴ درصد پیمانی، یک درصد مدت معین و یک درصد هم سایر موارد است.

به گفته سید مومنی، از مجموع ۱۲ درصد بانوان شاغل در شرکت ملی نفت ایران، ۵۲ درصد رسمی و ۴۸ درصد قراردادی هستند. از مجموع ۸۸ درصد آقایان نیز ۶۷ درصد رسمی و ۳۳ درصد قراردادی هستند.

وی با بیان اینکه میزان حضور زنان شاغل در شرکت های تولیدی و عملیاتی پایین است، گفت: از بین شرکت های زیر مجموعه، شرکت نفت فلات قاره کمترین میزان به کارگیری زنان و سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت بیشتر سهم را دارد.

سید مومنی در مقایسه میزان تحصیلات زنان و مردان شاغل در شرکت ملی نفت ایران، گفت: ۸۵ درصد بانوان و ۶۶ درصد آقایان نفتی دارای تحصیلات لیسانس به بالا هستند.

به گزارش NIOC، نشست هم اندیشی مشاوران امور زنان و زنان توانمند با مدیران ارشد شرکت ملی نفت ایران روز گذشته (۱۳ اسفندماه) با حضور علی کاردر، مدیرعامل شرکت نفت ایران، مدیران منابع انسانی و روسای روابط عمومی شرکت های تابعه در سالن کنفرانس شهید بهشتی برگزار شد.


شماره خبر:۱/۲۴۴۶۱