روتيتر

با حضور معاون وزیر نفت برگزار شد؛

تیتر

نشست تخصصی بررسی فرصت ها و چالش های توسعه منابع انسانی

تاریخ

11/05/1391

عکس

نشست بررسی فرصت ها و چالش های توسعه منابع انسانی در سطح شرکت ملی نفت ایران با حضور دکتر کریم سلحشور معاون وزیر نفت در محل مجتمع اموزش های تخخصصی مدیران صنعتنفت برگزار شد.

خلاصه

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مدیریت منابع انسانی (hrm.nioc.ir) در این نشست روسای واحدهای مختلف مدیریت منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران ضمن ارائه گزارشی از آخرین طرح ها و برنامه های در دست اجرای مرتبط با موضوع منابع انسانی فرصت ها و چالش های پیش رو را نیز بررسی کردند.

در این نشست همچنین مهندس عباس خنیفر مدیرتوسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران گزارش مشروحی از عملکرد یکسال اخیر و برنامه و استراتژی طراحی شده برای توسعه منابع انسانی و مدیریت در سطح شرکت ملی نفت ایران در عرصه های مهمی همچون برنامه 5 ساله پنجم و افق چشم انداز 1404 را تشریح کرد.
دکتر کریم سلحشور معاون وزیر نفت در توسعه منابع انسانی و مدیریت نیز ضمن استماع گزارش حاضران و مروری بر عملکرد و برنامه های مدیریت منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران نسبت به توجه هرچه بیشتر به برنامه های توسعه کمی و کیفی منابع انسانی تاکید کرد .
وی همچنین خواستار استمرار نشست های تخصصی روسای واحداهای مدیریت منابع انسانی با هدف تجزیه و تحلیل مداوم فرصت ها و چالش های این بخش شد.
این نشست شامگاه روز دوشنبه 9 مرداد با برگزاری نماز مغرب و عشاء و افطار حاضران به کار خود پایان داد.
 

 

دسته

نيروي انساني

خبر اول

خیر

خبر برگزيده

بله

ضمیمه‌ها

ایجاد شده در 11/05/1391 توسط PORTAL\Vosugh
آخرین اصلاح در 11/05/1391 توسط PORTAL\Vosugh